DUYURULAR
Anasayfa / Kurumsal Yapı / Belediye Başkanlarımız

Belediye Başkanlarımız

İsmail Efendi
Başkanlık Yaptığı Yıllar
1918 – ?
 
Ethem PAÇACI
Başkanlık Yaptığı Yıllar
? – ?
Dr. Ahmet Bey
Başkanlık Yaptığı Yıllar
? – ?
Sadullah ÖZDEMİR
Başkanlık Yaptığı Yıllar
? – ?
Rüstem Bey
Başkanlık Yaptığı Yıllar
01.11.1930 – 05.04.1932
A. Kemal KENDİ
Başkanlık Yaptığı Yıllar
05.04.1932 – 17.08.1937
A. Rahmi PEKTAŞ
Başkanlık Yaptığı Yıllar
17.08.1937 – 01.04.1938
İsmail ARTAN
Başkanlık Yaptığı Yıllar
01.04.1938 – ?
M. İrfan SUNTER
Başkanlık Yaptığı Yıllar
? – 28.10.1942
Kemal ÇERMAN
Başkanlık Yaptığı Yıllar
28.10.1942 – 28.11.1948
İsmail BAYDAR
Başkanlık Yaptığı Yıllar
07.05.1948 – 01.09.1950
Ö. Lütfü SÖNMEZIŞIK
Başkanlık Yaptığı Yıllar
01.09.1950 – 04.07.1952
Kamil ORAS
Başkanlık Yaptığı Yıllar
15.07.1952 – 14.08.1955
Feyzullah Çarıkçı
Başkanlık Yaptığı Yıllar
14.08.1955 – 24.09.1957
02.12.1958 – 05.06.1960
İrfan ORUÇ
Başkanlık Yaptığı Yıllar
17.11.1963 – 02.06.1968
02.06.1968 – 09.12.1973
E. Bülent YALÇINKAYA
Başkanlık Yaptığı Yıllar
09.12.1973 – 11.12.1977
Özcan
DEĞİRMENCİOĞLU
Başkanlık Yaptığı Yıllar
11.12.1977 – 12.09.1980
Gürem KUTMAN
Başkanlık Yaptığı Yıllar
08.11.1980 – 07.10.1983
Ahmet Sezal ÖZBEK
Başkanlık Yaptığı Yıllar
02.05.1984 – 26.03.1989
26.03.1989 – 30.08.1991
Çetin YELMEZ
Başkanlık Yaptığı Yıllar
20.12.1991 – 27.03.1994
28.03.1994 – 18.04.1999
Emin HALEBAK
Başkanlık Yaptığı Yıllar
21.04.1999 –