Anasayfa / Haberler / 5. Balkan Veteran Turnuvası Hazırlıkları Başladı

5. Balkan Veteran Turnuvası Hazırlıkları Başladı

Lüleburgaz Belediyesi ve Lüleburgaz Veteran Sporcular Derneği tarafından düzenlenen ve gelenekselleşen Balkan Veteran Turnuvası bu yıl 5. kez 11-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi’nde gerçekleştirilecek.

Futbol, erkek basketbol ve kadın basketbol takımlarının yanı sıra bu yıl tenis maçları da turnuvaya renk katacak. Türkiye, Bosna Hersek, Bulgaristan, Romanya, Sırbistan ve Yunanistan’dan veteran takımların katılacağı turnuvada yaklaşık 344 sporcu zafere ulaşmak için kıyasıya mücadele edecek.

5. Balkan Veteran Turnuvası hazırlıkları kapsamında, Lüleburgaz Belediyesinde gerçekleştirilen ilk toplantıda; turnuvanın genel programı, maç programı, takım rehberlerin seçilmesi takım sorumluları ve tertip komitesi üyeleri tarafından konuşuldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İtfaiyemizden Okullarda Deprem ve Yangın Tatbikatı

Lüleburgaz Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından, 28 Şubat Sivil Savunma Günü ve 1-7 Mart Deprem ...

Briç Şampiyonası 6-8 Nisan’da LYFA’da

Belediyemiz ve Türkiye Briç Federasyonu Trakya Bölge Temsilciliği arasında protokol imzalandı. Protokol, Lüleburgaz Belediye Başkanı ...

Futbol Turnuvasının Tarihi Belli Oldu

Lüleburgaz Belediyesi ile Türkiye Özel Sporcular Spor Eğitim ve Rehabilitasyon Derneği (TÖSSED) arasında protokol imzalandı. ...