Anasayfa / Haberler / Bilmeyen kalmasın!

Bilmeyen kalmasın!

2017 Bisiklet Yılı ile başlayan bisiklet temalı faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam ediyor.  7’den 70’e herkes için her cumartesi günü bisiklet eğitimleri verilmeye başlıyor!

Merkezi Finans ve İhale Biriminden hibe almaya hak kazanılan “İklim Değişikliğine Karşı Bisikletlerimizle Mücadele Ediyoruz Projesi” kapsamında bisiklet taksi uygulaması devam ederken, şimdi sıra bisiklet kullanmayı bilmeyen çocuklara verilen eğitimlere geldi. İlkokul ve ortaokullarda verilecek eğitimler başladı ve tüm hızıyla devam ediyor.

Çocuklara verilen eğitimin yanı sıra şimdi de bisiklet kullanmayı bilmeyen ve öğrenmek isteyen herkes için her Cumartesi saat 14:00-16:00 saatleri arasında Lüleburgaz Yıldızları Motosiklet Bisiklet Akademisinde(LYMBA) bisiklet eğitimleri verilecek.

Başvuru yapmak için Belediye Hizmet Binası Güvenlik Biriminde bulunan katılım formlarını doldurmanız yeterli…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öğrenciler İçin İklim Değişikliği Semineri

Türkiye’de İklim Değişikliği Alanında Kapasitenin Geliştirilmesi Hibe Programı kapsamında,  Lüleburgaz Belediyesi tarafından sunulmuş CCGS/031 referans ...

Öğrencilere bisiklet sürme eğitimi

2017 Bisiklet Yılı ile başlayan bisiklet temalı faaliyetler tüm hızıyla devam ediyor. Merkezi Finans ve ...

Tour Of Fatih Sultan Mehmet Yol Yarışı

Türkiye Bisiklet Federasyonu Yol Yarışları bu yıl Lüleburgaz’ dan da geçiyor. Yarış parkuru olarak belirlenen Lüleburgaz-Pınarhisar ...