Anasayfa / Haberler / “BU TEK BAŞINA BAŞARILAN BİR ŞEY DEĞİL”

“BU TEK BAŞINA BAŞARILAN BİR ŞEY DEĞİL”

Lüleburgaz Belediyesi, Marmara Belediyeler Birliği (MBB) tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen Altın Karınca Belediyecilik ödüllerinde aldığı iki ödülünü Belediye Hizmet Binasında düzenlenen programla kutladı.

Kutlama programına Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak,  Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, Başkan Yardımcıları Kevser Özkan, Rasim Arslan, Necmi İnci, Daire Müdürleri ve Belediye çalışanları katıldı.

altin-karinca-odul-toreniKutlama programında Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, ödülle ilgili görüşlerini paylaştı. Başkan Emin Halebak: “Hiçbir başarı tek başına gerçekleşmez. Bu başarıda emeği geçen herkesi ve tüm çalışanlarımızı kutluyorum. Biz bu kentte yaşıyoruz ve bir şeyler yapmaya çalışıyoruz, modernleştirmeye çalışıyoruz. Kendi hayatımızda da aynı sorunla yaşıyoruz. Eğer hep evimizin içinde dursak ve dünya ile bir bağlantımız olmasa, orada kendi kendimizi geliştirsek dünyanın en mükemmel insanı haline bile gelsek veya dünyanın en cahil, en kötü insanı bile olsak diğerleriyle kendimizi karşılaştırmadığımızda toplumsal değerlerimiz olamaz. Tabi ki toplum içerisinde her türlü fikre düşünceye saygı duyan insanlar var. Ama bir şeyi başarmak yerine ancak benzerleriyle yarıştığında ortaya çıkabilecek durumlar var. Ve hiçbir zaman bu benim düşüncem, ben böyle düşünüyorum sözü yeterli değildir. Bir başarıya ulaşmak ödüllendirilmek, ödül almak dünyanın en güzel şeyidir. Ama ben şunu çok iyi biliyorum. Bu herhangi bir kişinin tek başına başardığı bir şey olamaz. Bu belediye başkanı olarak benim kişisel başarım olarak gösterilemez. Ödüller almak çok hoşumuza gidiyor. Ödülü almamızda emeği geçen herkesi kutluyorum.” diye konuştu.

Lüleburgaz Belediyesi, Ulaşım ve Altyapı Hizmetleri kategorisinde birinci, Ar-Ge ve İnovasyon kategorisinde de üçüncü olarak 2 ödül aldı.

odul-3odul-2

odul-1odul-6

odul-4odul-5

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

23 Nisan Toplantıları Devam Ediyor

Dans ve Halk Oyunları ekiplerinin gösteri sıraları belli oldu. Bu yıl 27. si düzenlenecek olan ...

Lüleburgaz Belediyesi Kadın Davul Ritim Grubu Genç Kadın Kariyer Gününde

TURKHISWIN’in düzenlediği Genç Kadın Kariyer Günü 2018 programında Lüleburgaz Belediyesi Kadın Davul Ritim Grubu sahne ...

Girişimciler Trakya Girişim Çemberi’inde Toplandı

Girişimci Çemberi büyüyor! İlham alarak iş fikrinizi  geliştirmede  yardımcı olacak Lüleburgaz Belediyesi, Startup Trakaya, Misface ...