Anasayfa / Biten-Etkinlikler / Doğru Kararlar Doğru Yatırımlar Eğitimi

Doğru Kararlar Doğru Yatırımlar Eğitimi

Kentimiz kadınlarının yatırım eğilimlerinin günümüz şartlarına uygun enstrümanlar ile çeşitlendirilmesine yardimci olabilmek amacı ile Lüleburgaz Belediyesi ve Finansal Okur Yazarlık ve Erişim Derneği (FODER) ortaklaşa hazırladığı “Bütçesini Bilen Kadınlar ” eğitim projesinin devam eğitimi olan “Doğru Kararlar Doğru Yatirimlar” konu başlıklı eğitim gerçekleştirilecektir.

KAYIT OL!

Eğitim 16 Kasım 2018  Cuma günü saat 13.00 /15.00 aralığında Proje Sorumlusu Öznur Divrik ve Eğitmen Raşit Şişman tarafından gerçekleştirilecektir. Eğitim ücretsiz olup, eğitime katılanlara eğitim sonunda katılım sertifikaları verilecektir. Eğitim Kontenjanı 30 kişi ile sınırlıdır.

Eğitim sonunda katılımcılar sonunda profesyonel olmasalar bile en azindan yatirimlarina daha bilgili sekilde yon vereceklerdir. Egitimin konulari arasinda Faiz, menkul kıymetlerin yatırımları, paranın zaman değeri, kredi ve özkaynak yönetimi ele alinacaktir.

Eğitimin Verileceği Yer: Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başkan Gerenli koltuğunu devretti

Belediye Başkanımız Dr Murat Gerenli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda başkanlık koltuğunu, Gazi ...

TÜM YEREL SEN ile Toplu İş Sözleşmesi imzalandı

Belediyemiz ile TÜM YEREL-SEN Sendikası arasında kurumumuzda görev yapan memur ve sözleşmeli personeli kapsayan toplu ...

Mezarlık otobüs seferlerinin gün ve saatleri güncellendi

Lüleburgaz Belediyesi Yeni Mezarlık için düzenlenen sefer günü güncellendi. Vatandaşlarımız Salı ve Cuma günü saat ...