Anasayfa / Haberler / E-Ticaret Farkındalık Zirvesi

E-Ticaret Farkındalık Zirvesi

2018 İnovasyon ve Tasarım Yılı Etkinlikleri kapsamında Lüleburgaz Belediyesi ve İdeasoft’un işbirliğiyle Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde(LYKA) Lüleburgaz E-Ticaret Farkındalık Zirvesi düzenlendi.

E-Ticaret hakkında merak edilenler, e-ticaret sektörünün önde gelen profesyonel isimleri, EG Bilişim CEO Gökhan Bülbül, İyzico Ödeme Sistemleri Kanal Yöneticisi Demet Uygun ve İdeasoft Stratejik Pazarlama Uzmanı Gizem Aksoy tarafından Lüleburgaz’daki e-ticarete meraklılarıyla paylaşıldı. LYKA’da gerçekleşen etkinlikte, e-ticarette yazılım, internet reklamı, e-ticaretin geleceği ve e-ticaret sektöründe başarılı olmanın önemli noktaları katılımcılara aktarıldı.

Ürünlerini kendi e-ticaret sitesinde satışa sun​mak​ ya da yeni girişim fikriyle​ büyüyen pazarda yerini al​mak​​ isteyen Lüleburgaz’daki firmalar ve e-ticaretle ilgilenen, kendi işini kurmak isteyen girişimciler, sektörde kendilerine fayda sağlayacak eğitime katılarak önemli bilgiler elde ettiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kod okuryazarı gençler yetiştiriyoruz

Günümüz teknolojilerine ulaşmak artık çok kolay… Bu nedenle teknolojiyi hızla ve kolayca tüketmek değil, o ...

Sosyal Girişimcilik Konferansı gençlere ilham oldu

10 yıldır Anadolu’nun her yerinden ​Türkiye’nin genç sosyal girişimcilerini yetiştiren Türkiye’nin en kapsamlı sosyal girişimcilik odaklı eğitim ...

7. SOGLA Akademi Lüleburgaz Fikir Hızlandırma Kampı

2018 İnovasyon ve Tasarım Yılı Etkinlikleri kapsamında, 10 yıldır Anadolu’nun her yerinden ​Türkiye’nin genç sosyal ...