Anasayfa / Haberler / Entrikalı Dolap Komedyası

Entrikalı Dolap Komedyası

Belediyemiz 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü Etkinlikleri kapsamında, Aşkiye – Neşet Çal Sahnesi’nde Entrikalı Dolap Komedyası adlı oyun sahnelendi.

Genç Katılım Spor Kulübü Derneği tarafından 3 Nisan’da iki perdede oynanan oyunu Umut Kurt yönetti. Yunus Emre Gümüş’ün yazdığı oyunda, Mert Akkurt, Erdem Şık, Rasim Dönmez, Murat Bayraktaroğlu, A.Kutay Tınmaz, Çetin Yılmaz, H.Fırat Pazarcı, Öykü Gümüşdere, Eray Demir, İdil Akın oynadı. Oyunda Ö.Tolga Öğe ve Mustafa Aktemur suflör olarak yer aldı. Makyajları Merve Güdücü yaptı. Ses ve ışıkta da Kaan Mut görev aldı. İzleyenleri güldüren Entrikalı Dolap Komedyası tiyatro severler tarafından beğeni topladı.

İyilik ve kötülük denen kavramlar her insanda vuku bulan karşıtlıklardır. Bu karşıtlıklar, oyundaki karakterlerin bir elbise etrafında kendi dolaplarını çevirmelerine yol açar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Para İle Namus Arasında Kalanlar

Lüleburgaz Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında Aşkiye – Neşet Çal Sahnesi’nde ‘Balıkesir Muhasebecisi’ adlı tiyatro oyunu ...

Yaşamın Kendisi Bir Tiyatro

Belediyemiz tarafından hazırlanan 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü etkinlikleri çerçevesinde Aşkiye – Neşet Çal Sahnesi’nde ...

Mehmet Esatoğlu’yla Tiyatro Sohbeti

Tiyatro sanatçısı Mehmet Esatoğlu 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde Aşkiye – Neşet Çal Sahnesi’nde oynadığı ...