Anasayfa / Haberler / Finansal Okur Yazarlık Eğitimi

Finansal Okur Yazarlık Eğitimi

Daha iyi bir gelecek isteyen ve bunu planlayan bireylerle aile ekonomilerine katkı sağlamak amacı ile Lüleburgaz Belediyesi ve Finansal Okur Yazarlık ve Erişim Derneği (FODER) ortaklaşa hazırladığı “Bütçesini Bilen Kadınlar ” eğitim projesi başlıyor!

Proje kapsamında kentimizdeki kadınlara yıl boyunca Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde ücretsiz Finansal Okur Yazarlık Eğitimleri verilecektir. İlk eğitim 19 Haziran 2018 Salı günü saat 14:00-17:00 aralığında Proje Sorumlusu ve Eğitmen Raşit Şişman tarafından gerçekleştirilecektir. Eğitim ücretsiz olup, eğitime katılanlara eğitim sonunda katılım sertifikaları verilecektir. Eğitim Kontenjanı 30 kişi ile sınırlıdır.

KAYIT OL!

Finansal okuryazarlık, kişinin para kullanma ve yönetimi hakkında bilgiyle değerlendirme yapması ve etkili karar verme yetisidir. Başka bir ifade ile finansal okuryazarlık, bireylerin gelirlerini, birikim ve yatırımlarını akıllıca değerlendirip, bütçelerini doğru yönetebilme yetkinliğine sahip olabilme durumu şeklinde de tanımlanabilir. Sizde bu eğitime katılarak bütçenizi verimli yönetebilmek adına faydalı birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Eğitime katılabilmek için aşağıdaki kayıt ol butonundan ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Finansal Okur Yazarlık ve Erişim Derneği (FODER) hakkında bilgi: http://www.fo-der.org/

 

Eğitimin Verileceği Yer: Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi

Tarih:19 Haziran 2018

Saat: 14:00-17:00

LÜLEBURGAZ YILDIZLARI KADIN AKADEMİSİ(LYKA)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Finansal Okur Yazarlık Eğitimi Başvuru Formu

Mezarlıkta Çiçek Dağıtımı

Arefe günü (14 Haziran), Edirne Bayırı’ndaki mezarlıkta ve Yeni Mezarlık’ta sabah saat 09.00 ile 13.30 ...

Cumartesi eğitimleri devam ediyor

7’den 70′ herkes kayıt yaptırabilir! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve sözleşme makamı Merkezi Finans ve ...