Anasayfa / Haberler / Geleceğin tenisçileri yetişiyor

Geleceğin tenisçileri yetişiyor

Türkiye Tenis Federasyonu(TTF) faaliyet programı kapsamında 12 Yaş 2*4 Hafta Sonu Tenis Turnuvası, 21 ve 22 Temmuz’da TTF, Lüleburgaz Belediyesi, Lüleburgaz Tenis Kulübü işbirliğiyle Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi (LYKA) Tensi Kortunda gerçekleştirildi.

LYKA’daki 12 yaş 2×4 Tenis Turnuvası’nda Emre Yaman şampiyon olurken, Ege Bayhan ikinci, Arad Sekhavad üçüncü, kızlarda İnci Güneş üçüncü oldu.

Lüleburgaz Tenis Kulübü Başkanı Enver Ordukaya; “Turnuvaya katılan sporcular görmüş oldukları ilgiden dolayı Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli’ ye ve Lüleburgaz Tenis Kulübüne teşekkür ettiler. Turnuva Başhakemi İsmail Ataker’e ve bize desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Murat Gerenli’ye çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hobi Bahçeleri için başvurular başladı!

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde(LYKA) bulunan hobi bahçelerinin 2019 yılı tahsisleri için başvuru süreci başladı. Ekolojik ...

Diyabete bir de bu gözle bakın

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde (LYKA) 14 Kasım Dünya Diyabet Gününde,  ‘Diyabete bir de bu gözle ...

Finansal Okuryazarlık Eğitimi devam ediyor

Aile ekonomilerine katkı sağlamak ve geleceklerini daha net planlamak isteyen bireyler için Lüleburgaz Belediyesi ve ...