Anasayfa / Haberler / Girişim Çemberine Davetlisiniz !

Girişim Çemberine Davetlisiniz !

İşte, okulda ve hayatta daha etkili olmak için harika bir etkinlik sizi bekliyor. 2018 İnovasyon ve Tasarım Yılı etkinlikleri kapsamında Lüleburgaz Belediyesi ve Startup Trakya’nın ortaklaşa düzenlediği “Girişim Çemberi “ etkinliği 28 Eylül 2018 saat 18:30-20:30 arasında Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde gerçekleştirilecektir.

KAYIT OL!

Bu güne kadar alanında uzman 20’den fazla konuşmacının yer aldığı MentBase Trakya Girişim Çemberi’nde bu hafta konuklarımız Visionteractive  kurucu ortağı Onur Candan , iş ve ürün geliştirme Ajansı İnovanka kurucularından Gökhan Geyik sizlerle.

Türkiye, Avrupa, Orta Doğu pazarındaki markalar ile müşterileri arasında eşsiz deneyim yaratan cihaz ve yazılımların üreticisi visionteractive’in kurucularından Onur Candan’ın katılacağı Mentbase’de ihracat, üretim, self disiplin gibi konular üzerine sorgulamalar yapacağımız etkinliğe hemen kayıt olun.

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi 
28 Eylül Cuma – 18:30 – 20:30

Etkinlik Lüleburgaz Belediyesi ve Startup Trakya tarafından ortaklaşa düzenlemektedir. Ücretsizdir. MentBase Girişim Çemberi Nedir ?
Girişim çemberi, sorgulamalar yaparak  katılımcıların aklındaki sorulara cevaplar bulmasını sağlamak, katılımcıları girişimcilik ve üretim gibi alanlarda bölgedeki yetenekler ile bir araya getirmek amacıyla yapılan bir etkinliktir. Katılımcılar etkinlik başladığında çember oluştururlar ve etkinliğin konusuna göre aklındaki soruları rahat bir şekilde sorabilirler etkinlik esnasında sadece dinlemezler aynı zamanda tartışabilirler.

Konuşmacılar:
Onur Candan – Visionteractive
Gökhan Geyik – İnovanka

 

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi (LYKA)

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

yeni-pazar-yeri-ve-yeni-toren-alani

Yeni Pazar Yeri ve Yeni Tören Alanı’ndaki çalışmalarımız

8 Kasım Mahallesi Eski Müsellim Caddesi’nde inşaatı tamamlanan kentimizin Yeni Pazar Yeri yakın zamanda halkımızın ...

Lüleburgaz Belediyesi Gökhan Teksöz Basketbol Turnuvası

Lüleburgazspor’dan Başkan Gerenli’ye ziyaret

Kırklareli Süper Amatör Futbol Ligi’nde mücadele eden Lüleburgazspor’un yönetim kadrosu, Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli’yi ...