Anasayfa / Haberler / Girişim Çemberine Davetlisiniz !

Girişim Çemberine Davetlisiniz !

İşte, okulda ve hayatta daha etkili olmak için harika bir etkinlik sizi bekliyor. 2018 İnovasyon ve Tasarım Yılı etkinlikleri kapsamında Lüleburgaz Belediyesi ve Startup Trakya’nın ortaklaşa düzenlediği “Girişim Çemberi “ etkinliği 21 Eylül 2018 saat 18:00-20:00 arasında Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde gerçekleştirilecektir.

KAYIT OL!

Bu güne kadar alanında uzman bir çok konuşmacının yer aldığı MentBase Girişim Çemberi’nde bu hafta konukları Startup Market  kurucu ortağı ve CEO’su Serkan Bağçe  ve Ürün Geliştirme Ajansı İnovanka kurucularından Gökhan Geyik sizlerle. Üretim, satış, pazarlama, takımlaşma ve girişimcilik ekosistemi üzerine sorgulamalar yapacağımız etkinliğe hemen kayıt olun.

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi 
21 Eylül Cuma – 18:00 – 20:00

Etkinlik Lüleburgaz Belediyesi ve Startup Trakya tarafından ortaklaşa düzenlemektedir. Ücretsizdir. 

MentBase Girişim Çemberi Nedir ?
Girişim çemberi, sorgulamalar yaparak  katılımcıların aklındaki sorulara cevaplar bulmasını sağlamak, katılımcıları girişimcilik ve üretim gibi alanlarda bölgedeki yetenekler ile bir araya getirmek amacıyla yapılan bir etkinliktir. Katılımcılar etkinlik başladığında çember oluştururlar ve etkinliğin konusuna göre aklındaki soruları rahat bir şekilde sorabilirler etkinlik esnasında sadece dinlemezler aynı zamanda tartışabilirler.

Konuşmacılar:

Serkan Bağçe – Startup Market Kurucu Ortağı ve CEO’su

Gökhan Geyik – İnovanka ve Startup Trakya Kurucu Ortağı

Serkan Bağçe Kimdir ?

1981 yılında Ankarada doğdu. 2006 yılında Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü’nden lisans, 2008 yılında da Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yönetimi Yüksek Lisans derecelerini aldı. 2006 ve 2010 yılları arasında British American Tobacco şirketinde Ticari Pazarlama departmanında bölge sorumluluğundan ekip yöneticiliğine kadar çeşitli görevler yaptı. 2010’da askerlik görevimi tamamladı ve  2010’dan bu yana Comodo, CNR Holding, Momento, Yetenek Akademisi, Şen Piliç, Perfetti Finansbank, The Others Agency firmalarına yönetim danışmanlığı ve “interim management” görevlerinde bulundu.  Satış ve Pazarlama süreçleri odaklı stratejik plan ve organizasyonel gelişim alanlarında iş geliştirme profesyoneli olan Serkan Bağçe, son 4 yıldır startup ekosisteminde birçok startupa mentorluk ve birkaçına yatırım yapmıştır. StartupMaket kurucu ortağı ve CEO’su olarak hayatına devam eden Serkan Bağçe. evlidir ve bir oğlu vardır.

Gökhan Geyik kimdir ? 

1989 yılında Lüleburgaz’da doğdu. Başkent Üniversitesi – Yönetim Bilişim Sistemleri’nde öğrenciyken ilk kurum içi girişimini eğitim sektöründe otomasyon sistemleri üzerine yaptı. Üniversitesi’nde kuluçka merkezi, üretim takımları kurulmasında öncülük ettikten sonra TOBB Genç Girişimciler Kurulu Ankara Üniversiteler ve Teknokentler Bşk.Yrd görevine seçilerek 15 üniversite’de üretim kültürü oluşturulmasına destek verdi. Ardından inovanka kurucu ortağı olan Gökhan Geyik, inovanka’da takımıyla  kültür, inovasyon ve pazarlama’nın bir arada kullanıldığı metodoloji geliştirerek orta ve büyük ölçekli şirketleri büyütme odaklı yönetici ve şirket danışmanlığı yaptı. Bölgesel çapta girişimcilik ekosistemi oluşturmak için Startup Trakya kuruluşunda ve yönetimin yer alan Gökhan Geyik Trakya’da bir çok gence ve girişimci adayına destek sağlıyor.

21 Eylül Cuma Saat 18:00
Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi (LYKA)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Girişim Çemberi’nde sosyal girişimcilik konuşuldu

2018 İnovasyon ve Tasarım Yılı etkinlikleri kapsamında Lüleburgaz Belediyesi ve Startup Trakya’nın ortaklaşa düzenlediği “Girişim ...

İsmail Haznedar Girişim Çemberi’nin konuğu oldu

2018 İnovasyon ve Tasarım Yılı etkinlikleri kapsamında Lüleburgaz Belediyesi ve Startup Trakya’nın ortaklaşa düzenlediği “Girişim ...

7. SOGLA Akademi Lüleburgaz Fikir Hızlandırma Kampı başladı

2018 İnovasyon ve Tasarım Yılı Etkinlikleri kapsamında, 10 yıldır Anadolu’nun her yerinden ​Türkiye’nin genç sosyal ...