Anasayfa / Haberler / Girişimciler “Trakya Girişim Çemberinde” buluşuyor. Davetlisiniz !

Girişimciler “Trakya Girişim Çemberinde” buluşuyor. Davetlisiniz !

Girişimci Çemberi büyüyor! İlham alarak iş fikrinizi  geliştirmenizde size yardımcı olacak Lüleburgaz Belediyesi, Startup Trakya, Misface ve İnovanka’nın ortaklaşa düzenlediği “Trakya Girişimci Çemberi “ etkinliği 24 Şubat 2018 saat 14:00-17:30 arasında Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde gerçekleştirilecektir.

Saat 14:00 de başlayacak olan “Girişimci Çemberi”nin bu haftaki konukları Webrazzi Girişim Ofislerini hazırlayan ve sunan ,ayrıca E-Ticaret Çağı Dergisi Yayın Yönetmeni Ümit Öncel ile Sporx E-spor Müdürü Kemal Sığırcı bizler ile olacak. Ümit Öncel ile Türkiye girişimci ekosisteminden bahsederken ,Kemal Sığırcı ile Türkiyede e-sporu gelişim süreçleri hakkında konuşacağız.Girişimcilik ve E-spor alanındaki gelişmeler ve fırsatların konuşulacağı bu etkinliği kaçırmayın!

Ment.Base (Girişimci Çemberi) Etkinliği Nedir ?
Ment.Base etkinliği çember halinde oturma düzeni olan sorgulamaların yapıldığı etkinliktir. Ment.Base’de doğru /yalnış diye birşey yoktur. Organizasyonda her şey sorgulanmalıdır felsefesi benimsenir . Etkinlik Lüleburgaz Belediyesi , Startup TrakyaMisface ve İnovanka tarafından ortaklaşa düzenlenir.

ModeratorGökhan Geyik

Konuşmacılar:

Ümit Öncel – E-Ticaret Çağı Dergisi Yayın Yönetmeni

Kemal Sığırcı Sporx E-spor Müdürü

 

Etkinlik Tarihi : 24 Şubat 2018 14:00 -17:30
Yer: Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi

Kontenjan:  30 Kişidir.

Katılım halka açıktır ancak kayıt olmanız gerekmektedir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yazı Atölyesi Söyleşi

Küresel sorunlara yerelden çözüm üretecekler

Gençlerin omuzlarına hiç olmadığı kadar büyük bir yük bırakıyoruz: Kırılmış, bölünmüş, gri bir gezegen… Ancak ...

Anneler ve Çocuklar

Lüleburgaz Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında 16 Nisan’da Engin Sahne Tiyatro tarafından ‘Anneler ve Çocuklar’ ...