Anasayfa / Haberler / Girişimciler “Trakya Girişim Çemberinde” buluşuyor. Davetlisiniz !

Girişimciler “Trakya Girişim Çemberinde” buluşuyor. Davetlisiniz !

Girişimci Çemberi büyüyor! İlham alarak iş fikrinizi  geliştirmenizde size yardımcı olacak Lüleburgaz Belediyesi, Startup Trakya, Misface ve İnovanka’nın ortaklaşa düzenlediği “Trakya Girişimci Çemberi “ etkinliği 24 Şubat 2018 saat 14:00-17:30 arasında Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde gerçekleştirilecektir.

Saat 14:00 de başlayacak olan “Girişimci Çemberi”nin bu haftaki konukları Webrazzi Girişim Ofislerini hazırlayan ve sunan ,ayrıca E-Ticaret Çağı Dergisi Yayın Yönetmeni Ümit Öncel ile Sporx E-spor Müdürü Kemal Sığırcı bizler ile olacak. Ümit Öncel ile Türkiye girişimci ekosisteminden bahsederken ,Kemal Sığırcı ile Türkiyede e-sporu gelişim süreçleri hakkında konuşacağız.Girişimcilik ve E-spor alanındaki gelişmeler ve fırsatların konuşulacağı bu etkinliği kaçırmayın!

Ment.Base (Girişimci Çemberi) Etkinliği Nedir ?
Ment.Base etkinliği çember halinde oturma düzeni olan sorgulamaların yapıldığı etkinliktir. Ment.Base’de doğru /yalnış diye birşey yoktur. Organizasyonda her şey sorgulanmalıdır felsefesi benimsenir . Etkinlik Lüleburgaz Belediyesi , Startup TrakyaMisface ve İnovanka tarafından ortaklaşa düzenlenir.

ModeratorGökhan Geyik

Konuşmacılar:

Ümit Öncel – E-Ticaret Çağı Dergisi Yayın Yönetmeni

Kemal Sığırcı Sporx E-spor Müdürü

 

Etkinlik Tarihi : 24 Şubat 2018 14:00 -17:30
Yer: Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi

Kontenjan:  30 Kişidir.

Katılım halka açıktır ancak kayıt olmanız gerekmektedir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yangına İlk Müdahale ve Bina Tahliye Eğitimi

Belediyemiz İtfaiye Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından Lüleburgaz Devlet Hastanesinde ‘Yangına İlk Müdahale ve Bina Tahliye Eğitimi’ ...

Çember’de girişimcilik ekosistemi konuşuldu

 Girişim Çemberi’nin bu haftaki konukları Startup Market  kurucu ortağı ve CEO’su Serkan Bağçe  ve Ürün ...

Kadınların emeği ilmek ilmek birleşti

Türkiye’nin dört bir yanından binlerce kadın, emeklerini, umutlarını, sevgi dolu kalplerini ihtiyaç sahibi çocuklarımız için ...