Anasayfa / Haberler / Girişimciler “Trakya Girişim Çemberinde” buluşuyor. Davetlisiniz !

Girişimciler “Trakya Girişim Çemberinde” buluşuyor. Davetlisiniz !

Girişimci Çemberi büyüyor! Doğadan ilham alarak iş fikrinizi  geliştirmenizde size yardımcı olacak Lüleburgaz Belediyesi, Startup Trakaya, Misface ve İnovanka’nın ortaklaşa düzenlediği “Trakya Girişimci Çemberi “ etkinliği 17 Şubat 2018 saat 12:30-15:30 arasında Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde gerçekleştirilecektir.

Bildiğimiz gibi gezegenimizi birçok hayvan türüyle paylaşmaktayız. Balarısı insanoğlunu ilk tatlandırıcıyla tanıştıran özel bir böcektir. Onlar da bizim gibi topluluk halinde yaşarlar. Aynı zamanda arıların toplumlarının içinde iş bölümü vardır ve birbirleriyle iletişim kurabilirler. Arılar davranış ve biyolojinin diğer yönlerini çalışmak için mükemmel bir modeldir.

Bu etkinlikte türü tehlike altında olan Trakya Arısı hakkında bilgi alırken diğer bir yandan arıların davranışlarından çıkardığımız dersleri girişimlerimizde nasıl kullanabileceğimizi öğreneceğiz.

Eğitim için ayrılan kontenjana ulaşılmıştır. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.

Ment.Base (Girişimci Çemberi) Etkinliği Nedir ?
Ment.Base etkinliği çember halinde oturma düzeni olan sorgulamaların yapıldığı etkinliktir. Ment.Base’de doğru /yalnış diye birşey yoktur. Organizasyonda her şey sorgulanmalıdır felsefesi benimsenir . Etkinlik Lüleburgaz Belediyesi , Startup Trakya, Misface ve İnovanka tarafından ortaklaşa düzenlenir.

Moderator: Gökhan Geyik
Konuşmacı: Yrd.Doç.Dr. Devrim Oskay

Etkinlik Tarihi : 17 Şubat 2018 12:30 -15:30
Yer: Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademesi

Kontenjan: 30 Kişidir.

Katılım halka açıktır ancak kayıt olmanız gerekmektedir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türk Sanat Müziği Beraber ve Solo Şarkılar Konseri

Lüleburgaz Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında Aşkiye – Neşet Çal Sahnesinde Türk Sanat Müziği Beraber ve ...

23 Nisan Hazırlıkları Başladı

Lüleburgaz Belediyesi tarafından bu yıl 26’ncısı düzenlenecek 23 Nisan Uluslar Arası Çocuk Şenliği hazırlık toplantılarının ...

Arılardan Öğreneceğimiz Çok Şey Var

Lüleburgaz Belediyesi, Startup Trakaya, Misface ve İnovanka’nın ortaklaşa düzenlediği “Trakya Girişimci Çemberi” etkinliği Lüleburgaz Yıldızları ...