Anasayfa / Haberler / Kent Atölyesi

Kent Atölyesi

Lüleburgaz Sokakta Yaratıyor!

2018 İnovasyon ve Tasarım yılı kapsamında Lüleburgaz sokaklarında değişim yaratmaya hazır ol! Bu kent atölyesinde yaşadığımız sokaklar için fikir ve üretim gücümüzle birlikte yaratıyoruz!

Yaşadığımız kente ne kadar dokunuyoruz? Her gün işe, okula ya da bakkala giderken geçtiğimiz sokakları ne kadar sahipleniyoruz? Yaşadığımız evin dışındaki alanlar aslında ne kadar bizim? O alanların iyileştirilmesinden ne kadar sorumluyuz? İşte tüm bu soruların cevabını o alana sahip çıkarak, birlikte üreterek cevap arayacağımız bu kent atölyesinde üretimin demokratikleşmesini eğlenerek ve öğrenerek deneyimleyeceğiz.

Sen de tasarıma ve üretime ilgiliysen ve kentindeki sorunlara basit ama yaratıcı çözümler üretmek istersen açık çağrımıza cevap ver, sokak için ​ Onaranlar Kulübünü​ birlikte yaratalım!

ATÖLYEYE BAŞVUR!

Atölye Hakkında:  Kent Atölyesi: Lüleburgaz Sokakta Yaratıyor başvurular arasından seçilecek 25 kişi ile birlikte 20, 21 ve 27 Ekim 2018 tarihlerinde Lüleburgaz’da gerçekleştirilecektir. Son başvuru 14 Ekim 2018 Pazar günü saat 23:59’a kadardır. Katılımcılar atölye yürütücüleri tarafından yapılan başvurular üzerinden seçilecek ve 16 Ekim 2018 Salı günü e-posta yoluyla duyurulacaktır. Soru ve detaylı bilgi için ok@onaranlarkulubu.com’dan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sona erdi

Lüleburgaz Belediyesi, Trakya Kalkınma Ajansı ve KOSGEB tarafından Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde(LYKA), 8-9-10-11 Ekim tarihlerinde ...

2019 Atatürk’ü Anlama, Anlatma ve Gençlik Yılı

“Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu ...

2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılında Öğrenci Fiyat Tarifesi

2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılında Öğrenci Fiyat Tarifesi belli oldu. Fiyat Tarifesi 2018/106 ve 2018/113 ...