Anasayfa / Haberler / Kent Atölyesi
Lüleburgaz_sokaktayaratıyor_Facebook_2

Kent Atölyesi

Lüleburgaz Sokakta Yaratıyor!

2018 İnovasyon ve Tasarım yılı kapsamında Lüleburgaz sokaklarında değişim yaratmaya hazır ol! Bu kent atölyesinde yaşadığımız sokaklar için fikir ve üretim gücümüzle birlikte yaratıyoruz!

Yaşadığımız kente ne kadar dokunuyoruz? Her gün işe, okula ya da bakkala giderken geçtiğimiz sokakları ne kadar sahipleniyoruz? Yaşadığımız evin dışındaki alanlar aslında ne kadar bizim? O alanların iyileştirilmesinden ne kadar sorumluyuz? İşte tüm bu soruların cevabını o alana sahip çıkarak, birlikte üreterek cevap arayacağımız bu kent atölyesinde üretimin demokratikleşmesini eğlenerek ve öğrenerek deneyimleyeceğiz.

Sen de tasarıma ve üretime ilgiliysen ve kentindeki sorunlara basit ama yaratıcı çözümler üretmek istersen açık çağrımıza cevap ver, sokak için ​ Onaranlar Kulübünü​ birlikte yaratalım!

ATÖLYEYE BAŞVUR!

Atölye Hakkında:  Kent Atölyesi: Lüleburgaz Sokakta Yaratıyor başvurular arasından seçilecek 25 kişi ile birlikte 20, 21 ve 27 Ekim 2018 tarihlerinde Lüleburgaz’da gerçekleştirilecektir. Son başvuru 18 Ekim 2018 Perşembe günü saat 23:59’a kadardır. Katılımcılar atölye yürütücüleri tarafından yapılan başvurular üzerinden seçilecek ve 19 Ekim 2018 Cuma günü e-posta yoluyla duyurulacaktır. Soru ve detaylı bilgi için ok@onaranlarkulubu.com’dan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başkan Gerenli koltuğunu devretti

Belediye Başkanımız Dr Murat Gerenli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda başkanlık koltuğunu, Gazi ...

TÜM YEREL SEN ile Toplu İş Sözleşmesi imzalandı

Belediyemiz ile TÜM YEREL-SEN Sendikası arasında kurumumuzda görev yapan memur ve sözleşmeli personeli kapsayan toplu ...

Mezarlık otobüs seferlerinin gün ve saatleri güncellendi

Lüleburgaz Belediyesi Yeni Mezarlık için düzenlenen sefer günü güncellendi. Vatandaşlarımız Salı ve Cuma günü saat ...