Anasayfa / Haberler / Kupada Final Gecesi

Kupada Final Gecesi

Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi’nde (LYFA) gerçekleştirilen Yaz Akşamları Yıldızları Futbol Turnuvası ‘Necati Kayhan Kupası’nda final heyecanı bu akşam yaşanacak.

Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi’nde (LYFA) gerçekleştirilen Yaz Akşamları Yıldızları Futbol Turnuvası ‘Necati Kayhan Kupası’nda yarı final müsabakaları oynandı. Oldukça çekişmeli geçem maçlarda Salon Erdem, Kaybedenler Kulübü’nü 2-0 mağlup etti. Onurspor ile Yıldızlarspor arasında oynanan maç ise 2-2’lik beraberlikle sonuçlandı. Penaltı atışlarında gülen taraf Yıldızlarspor oldu. Alınan sonuçlara göre bu akşam 18.00’de Kaybedenler Kulübü ile Onurspor üçüncülük maçında karşılaşacak.

Kupanın final maçı da 19.45’de Yıldızlarspor ve Salon Erdem arasında oynanacak. Final maçının ardından kupa töreni düzenlenecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LYFA’da Yarı Final ve Final Heyecanı!

Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi’nde (LYFA) gerçekleştirilen Yaz Akşamları Yıldızları Futbol Turnuvası ‘Necati Kayhan Kupası’nda çeyrek final ...

Turnuva’da Çeyrek Final

Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi’nde (LYFA) gerçekleştirilen Yaz Akşamları Yıldızları Futbol Turnuvası ‘Necati Kayhan Kupası’nda tamamlanan grup ...

Turnuva’da 2. Hafta

12 Temmuz – 11 Ağustos tarihleri arasında Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisinde (LYFA) yapılacak Yaz Akşamları ...