Anasayfa / Haberler / Liderler Yine Lüleburgaz’da Buluşuyor

Liderler Yine Lüleburgaz’da Buluşuyor

Lüleburgaz Belediyesi Meclisinin kararıyla ve Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak’ın Liderliğinde ilan edilen 2016 KADIN YILI kapsamında, kadınların ve erkeklerin iş dünyasına katılımını artırmak için Liderler 24 Eylül’de Lüleburgaz’da bir araya gelecek.

Lüleburgaz Belediyesi 2016 Kadın Yılı Etkinlikleri kapsamında organize edilen “Liderler Buluşması”nın ilki 30 Nisan 2016, Cumartesi günü bölgenin önde gelen girişimci, iş dünyası, STK liderlerinin buluşmasıyla gerçekleşti. İş hayatına atılmak isteyen girişimcilere ilham veren ve etki uyandıran buluşmada; Yörsan Kurumsal İlişkiler ve Hukuk’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Buse Kaçar, Çalık Holding Finansal İlişkiler Direktörü İlkay Demirdağ Kaya, Ernst & Young Girişimci Kadın Liderler Programı Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Hindistan Direktörü İmge Kaya Sabancı, GYİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Pelin Özer, Altun Hukuk ve Danışmanlık Bürosu kurucusu Feyza Altun hikayeleriyle girişimcilere ilham olan isimler oldular.

Sıra İkinci Buluşmada

Lüleburgaz Belediyesi tarafından 24 Eylül Cumartesi saat 13:00’de Lüleburgaz Aşkiye Neşet Çal Sahnesinde ikincisi düzenlenecek toplantıda Pınar ECZACIBAŞI, Ahmet NAÇ, Gülsüm ÇIRACI, Özge GÜRSOY hikâyeleriyle girişimci ruhlarıyla zirveye çıkmak isteyenlere ilham olacaklar.

Program kapsamında, GP-Trust Kurucu Ortağı Pınar Eczacıbaşı, İstanbul Startup Angels Kurucu Ortağı Gülsüm Çıracı, EY Türkiye Kurumsal Finansman Şirket Ortağı ve EY Girişimci Kadın Liderler Programı Türkiye Lideri Özge Gürsoy, Yeni Nesil Öğretmen Ahmet Naç ilham veren liderler olarak sahnede yer alacak. Konuşmaların ardından Özge Gürsoy’un moderatörlüğünde gerçekleştirilecek panelde katılımcıların soruları kabul edilecek. Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak’ın Teşekkür ve Kapanış Konuşması ile program sona erecek.

Girişimci ruhla ekonomiye yön veren Türkiye’nin cesur, öncü ve girişimci liderlerinden ilham alıp zirveye çıkma sırası sizde… Kim bilir belki bir gün sizin başarı hikayeniz de birilerine ilham verecek… İlk adımı atmak için 24 Eylül’de Aşkiye – Neşet Çal Sahnesi’nde buluşalım… Davetlisiniz…

Homepage

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Liderler Buluşması | Pınar Eczacıbaşı | Herkes Sorumluluk Almalı

Özge Gürsoy | Liderler Buluşması | Sosyal Hayatta ve İş Hayatında Olmak

Liderler Buluşması | Gülsüm Çıracı | Türkiye ve Dünya’da Girişimcilik