Anasayfa / Haberler / Lüleburgaz Belediyesi Muay Thai Turnuvası Cumhuriyet Kupası

Lüleburgaz Belediyesi Muay Thai Turnuvası Cumhuriyet Kupası

Lüleburgaz Belediyesi ile Türkiye Muay Thai Federasyonu Kırklareli İl Temsilciliği arasında protokol imzalandı.

Protokol, 26 Eylül’de Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli ile Türkiye Muay Thai Federasyonu Kırklareli İl Temsilciliği Başkan Yardımcısı Gönül Çelik tarafından imzalandı.

Protokolün amacı

Uzakdoğu sporları içinde yer alan, belli kurallar dahilinde yapılarak insanların bedensel ve ruhsal gelişimlerini geliştiren, kişisel becerilerini arttıran, özgüveni sağlayan, disiplinli ve düzenli olmayı özendiren bir spor dalı olan Muay Thai sporunun kentimizde tanınmasını ve yaygınlaşmasını sağlamak.

Protokolün konusu

Belediyemizin 2017-2021 Stratejik Planında yer alan ‘Etki yaratan kent olmak’ amacı, “Yaşam akademilerinde gerçekleştirilecek faaliyetler ile akademilerin kent ve kentli ile bağlarını oluşturmak’ hedefi ve ‘Yıldız Yaşam Akademileri’nde yerel, ulusal ve uluslararası turnuva ve organizasyonların düzenlenmesi” faaliyeti kapsamında; Lüleburgaz Belediyesi Muay Thai Turnuvası Cumhuriyet Kupası 21 Ekim’de Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisinde (LYFA) gerçekleştirilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Belediye Meclisi’nde yeni dönem

Lüleburgaz Belediye Meclisi açılışı 3 Eylül’de Sokollu Külliyesi Hamamı Belediye Meclis Binası önünde törenle yapıldı. ...

İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatı verildi

Belediyemize iş yeri açma ve çalıştırma için başvuruda bulunan, iş yeri sahiplerine ‘İş Yeri Açma ...

kahvalti-sofrasi

Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı

Belediyemiz ve mahalle muhtarlıklarımız ile birlikte düzenlediğimiz Kahvaltı Sofrası etkinliklerimiz devam ediyor. Lüleburgaz Yıldızları Kadın ...