Anasayfa / Haberler / Lüleburgaz Belediyesi Muay Thai Turnuvası Cumhuriyet Kupası

Lüleburgaz Belediyesi Muay Thai Turnuvası Cumhuriyet Kupası

Lüleburgaz Belediyesi ile Türkiye Muay Thai Federasyonu Kırklareli İl Temsilciliği arasında protokol imzalandı.

Protokol, 26 Eylül’de Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli ile Türkiye Muay Thai Federasyonu Kırklareli İl Temsilciliği Başkan Yardımcısı Gönül Çelik tarafından imzalandı.

Protokolün amacı

Uzakdoğu sporları içinde yer alan, belli kurallar dahilinde yapılarak insanların bedensel ve ruhsal gelişimlerini geliştiren, kişisel becerilerini arttıran, özgüveni sağlayan, disiplinli ve düzenli olmayı özendiren bir spor dalı olan Muay Thai sporunun kentimizde tanınmasını ve yaygınlaşmasını sağlamak.

Protokolün konusu

Belediyemizin 2017-2021 Stratejik Planında yer alan ‘Etki yaratan kent olmak’ amacı, “Yaşam akademilerinde gerçekleştirilecek faaliyetler ile akademilerin kent ve kentli ile bağlarını oluşturmak’ hedefi ve ‘Yıldız Yaşam Akademileri’nde yerel, ulusal ve uluslararası turnuva ve organizasyonların düzenlenmesi” faaliyeti kapsamında; Lüleburgaz Belediyesi Muay Thai Turnuvası Cumhuriyet Kupası 21 Ekim’de Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisinde (LYFA) gerçekleştirilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başkan Gerenli’ye tebrik ziyaretleri devam ediyor

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli’ye tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Bütün ilerlemeler, insan fikrinin eseridir!

İnsanlar olgunlaşmak için bazı şeylere muhtaçtır. Bir millet ki resim yapmaz, bir millet ki heykel ...

Lüleburgaz’da yılbaşı…

Lüleburgaz 2019’a Kongre Meydanı’nda merhaba dedi. Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli Meydan’da toplanan kalabalık Lüleburgaz ...