Anasayfa / Haberler / Lüleburgaz Genç Girişimci Kampı

Lüleburgaz Genç Girişimci Kampı

16-30 yaş arasında mısın?

Girişim fikrin mi var?

Impact Hub Istanbul işbirliği ile kentimizde geleceğin girişimcilerini eğitiyoruz! Girişim kurarken atılması gereken ilk adımları birlikte atacağımız, 17-18 Kasım günlerinde gerçekleşecek Lüleburgaz Genç Girişimci Kampı’na seni de bekliyoruz!

2 günlük yoğun eğitim sonunda halka açık yapılacak sunum etkinliğinde girişimcilerin projelerini aileleri ve dostları da dinleme fırsatı bulacaklar.

*Eğitim ücretsizdir. Ekipler seçim süreciyle alınacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 16 Kasım 2017

Program Akışı:

  1. 17 Kasım, Cuma: Misyon ve Vizyonumuz Nedir?
  2. 17 Kasım, Cuma: Yalın Kanvas – İş Modeli oluşturma
  3. 18 Kasım, Cumartesi: Fikir Doğrulama
  4. 18 Kasım, Cumartesi: Fikrini Nasıl anlatırsın?
  5. 18 Kasım, Cumartesi: Halka açık sunum ve Ödül töreni

Program Başvuru Kriterleri

  • Fikir aşamasında bir girişim olması,
  • Topluma, çevreye fayda sağlıyor,
  • Girişimci ruhu ve işbirliğine açıklık,
  • 16-30 yaş arasında,
  • Minimum 2 kişilik ekibi olmalı

Program Açıklaması

Lüleburgaz Genç Girişimci Kampı 2 gün sürecek yoğun bir kamptır. Ekiplerin ellerindeki fikirleri gerçeğe dönüştürme yolunda ilk adımı atmalarına destek vermek amacı ile kurgulanmıştır.  Başvuru süreci ardından seçilecek ekipler bu eğitimi almaya hak kazanacaktır.

2 günlük eğitim sürecinin sonunda ekipler  konusunda uzman jüri üyelerinin karşısında projelerini sunup, geri bildirim alma şansını edineceklerdir.

Impact Hub Istanbul kimdir?

 

Impact Hub Istanbul; 5 kıtada, 100’den fazla şehirde, 16,000’in üzerinde üyesiyle dünyanın etki odaklı çalışan, bireyleri, lider girişimcileri bir araya getiren bir global ağdır.

Türkiye’de sosyal inovasyonun gelişimi ve yaygınlaştırılması konularında aktif olarak faaliyet gösteren Impact Hub; bu konuya yoğunlaşan kurumlara ve programlara destek verirken, kendi bünyesinde atölye, etkinlik ve hızlandırma programlarını yürütüyor.

Sosyal etkinin ancak farklı aktörlerin birlikte hareket etmesiyle yaratılabileceğine inanan Impact Hub Istanbul, bu anlamda konunun sadece Türkiye’deki aktörleri arasında bir köprü değil aynı zamanda global paydaşları arasında bir katalizör olmayı hedefliyor.

KAYIT OL!

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sona erdi

Lüleburgaz Belediyesi, Trakya Kalkınma Ajansı ve KOSGEB tarafından Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde(LYKA), 8-9-10-11 Ekim tarihlerinde ...

2019 Atatürk’ü Anlama, Anlatma ve Gençlik Yılı

“Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu ...

2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılında Öğrenci Fiyat Tarifesi

2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılında Öğrenci Fiyat Tarifesi belli oldu. Fiyat Tarifesi 2018/106 ve 2018/113 ...