Anasayfa / Haberler / Lüleburgaz’da Müzik Dolu Bir Akşam

Lüleburgaz’da Müzik Dolu Bir Akşam

Lüleburgaz 7 Mayıs akşamı müziğe doydu. Belediyemiz Kültür Etkinlikleri kapsamında Lüleburgaz Kültür ve Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Konseri verdi. Bahar Şenliği programı kapsamında da Kongre Meydanında Kibariye sahneye çıktı.

Ünlü sanatçı Kibariye için sadece Lüleburgaz’dan değil Trakya’nın dört bir yanından gelen binlerce kişi Kongre Meydanı’nda buluştu. Kibariye kendi şarkılarının yanı sıra pop müzik ve arabesk müzik şarkılarını da seslendirdi. Binlerce hayranın şarkılarına eşlik ettiği Kibariye, sempatik tavırlarıyla izleyenlere keyifli bir konser yaşattı.

Bir diğer konser: Zeki Müren Şarkıları

Gecenin diğer programında İnci Dalca’nın şeflik ettiği ve Zehra Günel’in sunuculuğunu yaptığı Türk Sanat Müziği Konserinde en sevilen Zeki Müren şarkıları seslendirildi. İki bölümde gerçekleşen konserde beraber ve solo şarkılara yer verildi. Konserin ilk bölümünde şu şarkılar yer aldı: Bir Yaz Yağmuru Gibi Geçiverdi Aşkımız, Aldattın Beni Seviyorum Diye, Şimdi Uzaklardasın Gönül Hicranla Doldu, Uzun Yıllar Bekledim, Zehretme Hayatı Bana Cananım, Deva Bulmayacak Mı, Bir Gönül Hikayesi Anlatırdı Gözlerin, Bir Tatlı Tebessümün Bin Vuslata Bedeldir. Konserin ikinci bölümünde ise şu şarkılara ses verildi: Tekrar Bana Dönsen Yine Beni Sevsen, Nazlı Bir Çiçek Gibi, Uçan Kelebek Gibi, Yaşamak Zevki Verir, Hayat Bazen Tatlıdır, Bir Demet Yasemen, Bülbül Aşıkmış Güle Gül Naz Eder Bülbüle, Ömrüm Senin Olsun, Bir Tatlı Yalan Olsa Bile Sevmeyi Vadet, Yaprak Dökümü Mevsimi Geldi, Bahçevan Geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türk Sanat Müziği Beraber ve Solo Şarkılar Konseri

Lüleburgaz Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında Aşkiye – Neşet Çal Sahnesinde Türk Sanat Müziği Beraber ve ...

Gül Dalına Bağladık Dileklerimizi

Belediyemiz Kültür Etkinlikleri kapsamında Bahar Şenliği Kutlaması Kongre Meydanı’nda yapıldı. Lüleburgaz Belediyesi, Batı Trakya Romanları ...

Dış Ses’le Kadının Toplumdaki Yeri Sahnelendi

Belediyemiz Kültür Etkinlikleri kapsamında Aşkiye – Neşet Çal Sahnesi’nde Lüleburgazlı yazar Zeynep Kaçar’ın kaleme aldığı ...