Anasayfa / Haberler / Öğrencilere bisiklet sürme eğitimi

Öğrencilere bisiklet sürme eğitimi

2017 Bisiklet Yılı ile başlayan bisiklet temalı faaliyetler tüm hızıyla devam ediyor. Merkezi Finans ve İhale Biriminden hibe almaya hak kazanılan “İklim Değişikliğine karşı Bisikletlerimizle Mücadele Ediyoruz Projesi” kapsamında bisiklet taksi uygulaması devam ederken, şimdi sıra bisiklet sürmeyi öğrenmek isteyen çocuklara verilen eğitimlere geldi.

İlkokul ve ortaokullarda verilen eğitimler 3 Nisan’da başladı. İlk eğitimimiz Şaban Öğünç İlkokulu öğrencileriyle Lüleburgaz Yıldızları Motosiklet Bisiklet Akademisinde(LYMBA) gerçekleştirildi.

Bir sonraki eğitimde 4 Nisan’da LYMBA’da Şaban Öğünç Ortaokulu’na verildi. Proje kapsamında işbirliği yürüttüğümüz Lüleburgaz Bisiklet Motosiklet Gençlik Spor Kulübü Derneği’ne ve eğitmenimiz Buket Övünbay’a teşekkür ederiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

One-Day MBA Eğitimi

Lüleburgaz Belediyesi, Startup Trakya ve Misface’in destekleriyle geçekleştirlecek 360 Management Consulting Group Yönetici Ortağı Dr.İlkay ...

Lüleburgaz Bisiklet Festivali Gerçekleştirildi

Lüleburgaz Bisiklet Festivali (LÜBİFEST), LYMBA’da pek çok sürprize ev sahipliği yaptı. Bir çok bisikletliyi bir ...

LÜBİFEST’in Programı Belli Oldu

2017 Bisiklet Yılı kapsamında, Lüleburgaz Yıldızları Motosiklet ve Bisiklet Akademisi(LYMBA) bisiklet festivaline ev sahipliği yapacak. ...