Anasayfa / Haberler / Okumak Gerek Her Zaman ve Her Yerde

Okumak Gerek Her Zaman ve Her Yerde

Lüleburgaz Kent Konseyi Kadın Meclisi 28 Mart – 3 Nisan Kütüphaneler Haftası’nda açık havada kitap okuma etkinliği düzenliyor.

Lüleburgaz Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından yapılan açıklamada: “Kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve kitabı çantamızdan eksik etmemek için 28 Mart – 3 Nisan 2016 Kütüphaneler Haftası’nda farkındalık yaratmak amacıyla, Lüleburgaz Belediyesi Hizmet Binası önünde kitap okuyor olacağız. Etkinliğimize katılmak ve destek vermek isteyen herkes için kitaplığımız hazır bulunacaktır. Lüleburgaz Belediye Binası Önünde Görüşmek üzere… Türk Kütüphaneciler Derneği’nin 2012 yılında başlatılan ve geleneksel olarak her yıl Kütüphaneler Haftası kapsamında tekrarlanan “81 ilde kitap okuyoruz” okuma etkinliği 30 Mart 2016 çarşamba 12:30 – 13:30 saatleri arasında Lüleburgaz Belediye Binası önünde, Lüleburgaz Kent Konseyi Kadın Meclisi öncülüğünde “Lüleburgaz Okuyor ” sloganıyla yapılacaktır.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mandolin Grubu da Destek Verdi

Türk Kütüphaneciler Derneği tarafından 2012 yılından beri her yıl Kütüphaneler Haftası kapsamında düzenlenen, “81 ilde ...

BEST BUDDIES TURKEY LÜLEBURGAZ SEMİNERLERİ BAŞLADI

Best Buddies Turkey Lüleburgaz Kent Konseyi ayağı, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Zihinsel ve gelişim ...

Yılın İlk Kent Konseyi Toplantısı Yapıldı

Lüleburgaz Kent Konseyi tarafından 2016’nın ilk Olağan Genel Kurul Toplantısı Aşkiye – Neşet Çal Sahnesi’nde ...