Anasayfa / Haberler / Tenis Kulüpleriyle İşbirliği Toplantısı

Tenis Kulüpleriyle İşbirliği Toplantısı

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde (LYKA), Balkan Ülkeleri Tenis kulüpleri işbirliği ve dostluğu geliştirme toplantısı gerçekleştirildi..

Belediye Başkanımız Emin Halebak’in desteği ile Lüleburgaz Tenis Kulübünün organize ettiği toplantıya, Türkiye Tenis Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Erkan Çağlayan, Lüleburgaz Belediyesi Tesisler Müdürü Samet Servet, Eski Merkez Hakem Kurulu Başkanı Murat Horata, Lüleburgaz Tenis Kulübü Başkanı Enver Ordukaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bulgaristan Kırcaali Orfry Tenis Kulübü Hristo Çobanov ve Yönetim Kurulu, Bulgaristan Harmanlı Tenis Kulübü Başkanı Neno Nalbantov, Yunanistan Tenis Federasyonu üyesi Looannis Athanailidis, Yunanistan Orastiade Tenis Kulübü Başkanı Konstantinos Karatsidis ve Yönetim Kurulu katıldı.

Lüleburgaz Tenis Kulübü Başkanı yaptığı açıklamada “Lüleburgaz için önemli bir toplantıydı. Balkan Ülkeleri Tenis turnuva programlarını yapıp ortak projeler ürettik,burada yönetim kurulumuza ve Belediye Başkanımız Emin Halebak’a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Toplantıda Balkan ülkeleri işbirliği ve dostluğu geliştirme adına geleceğe yönelik adımlar atıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lüleburgaz Belediyesi Kadın Davul Ritim Grubu Genç Kadın Kariyer Gününde

TURKHISWIN’in düzenlediği Genç Kadın Kariyer Günü 2018 programında Lüleburgaz Belediyesi Kadın Davul Ritim Grubu sahne ...

Girişimciler Trakya Girişim Çemberi’inde Toplandı

Girişimci Çemberi büyüyor! İlham alarak iş fikrinizi  geliştirmede  yardımcı olacak Lüleburgaz Belediyesi, Startup Trakaya, Misface ...

Sabah Yıldızı: Sabahattin Ali

Yazar ve Şair Sabahattin Ali’nin hayatını konu alan 2012 yılı yapımlı ‘Sabah Yıldızı: Sabahattin Ali’ ...