Anasayfa / Haberler / Tenis Turnuvası’nda dostluk kazandı

Tenis Turnuvası’nda dostluk kazandı

Lüleburgaz Belediyesi 2. Balkan Çocuklar Tenis Turnuvası Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde (LYKA) gerçekleştirildi. Lüleburgaz Belediyesi ve Lüleburgaz Tenis Kulübü tarafından düzenlenen turnuva üç gün (7-8-9 Eylül) sürdü.

Turnuvada, Bulgaristan’dan Kırcaali, Harmanlı ve Nova Zagora, Yunanistan’dan Orestiada ve ilçemizden Lüleburgaz Tenis Spor Kulübü takımları ter döktü. Turnuva 9 Eylül Pazar günü gerçekleştirilen kupa töreni ile sona erdi.

Toplamda 65 sporcunun mücadele ettiği turnuvada 9 yaş gurubunda mücadele eden Lüleburgaz Tenis Kulübü sporcusu Duru Sınar Şampiyon oldu.

Turnuvayla ilgili değerlendirmede bulunan Lüleburgaz Tenis Kulübü Başkanı Enver Ordukaya şöyle konuştu: “Turnuvada 9 yaş gurubunda mücadele eden sporcumuz Duru Sınar şampiyon oldu. 10 yaş grubunda kızlarda sporcularımızdan Nehir Beren Uzuntekin şampiyon, 12 yaş kızlar 1. grupta yer alan sporcumuz Irmak Aksu finalist oldu. 12 yaş double oynayan sporcularımız Ege Kutluer-Emre Yaman ikilisi Şampiyon, Atanas Ivanov-devam Vitev ikilisi finalist olmuşlardır, turnuvaya desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Murat Gerenli’ye çok teşekkür ediyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meteorolojik Uyarı!

Ülkemizin batı kesimlerinin yarın (17.11.2018 Cumartesi) Orta Akdeniz üzerinden gelecek olan yeni bir yağışlı havanın ...

Doğru Kararlarla Doğru Yatırımlar

Kentimiz kadınlarının yatırım eğilimlerinin günümüz şartlarına uygun enstrümanlar ile çeşitlendirilmesine yardımcı olabilmek amacı ile Lüleburgaz ...

Lüleburgaz sanat üretiyor!

“Bir millet ki resim yapmaz, bir millet ki heykel yapmaz, bir millet ki fennin gerektirdiği ...