DUYURULAR
Anasayfa / Haberler / Tesislerde Eğitimlere Yoğun İlgi
balkan-tenis-turnuvasi

Tesislerde Eğitimlere Yoğun İlgi

Lüleburgaz Belediyesi’ne bağlı tesislere gösterilen ilgi her geçen gün daha da artıyor.

2007-2008 Eğitim-Öğretim yılı başından itibaren,  Lüleburgaz Belediyesi Ekin Atölyesi’nde cam-seramik-halk oyunları-modern dans-plates-jimnastik-aerobik-bilek güreşi-enstrüman-müzik-koro kurslarında 15 eğitmen ve 550 öğrenci faaliyet göstermeye devam ediyor.

Belediye Hizmet Binasındaki, tiyatro-drama-müzik-koro-resim-satranç-mental aritmetik-masa tenisi-bale-refakatçi kursu-izcilik eğitimlerinde 10 eğitmen 800 öğrenci, Prof. Dr. Necdet Tekin Gençlik Merkezinde de, drama-tiyatro kurslarında 2 eğitmen 230 öğrenci eğitimlere devam ediyor.

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde(LYKA) step-aerobik-jimnastik-tenis kurslarından 12 eğitmen 800 öğrenci, Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisinde(LYFA), basketbol, voleybol ve futbol kurslarından 15 eğitmen kontrolünde 1300 öğrenci faydalanıyor.

Tesislerde eğitime katılmak ve detaylı bilgi almak için, Lüleburgaz Belediyesi Tesisler Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Girişimcilere Özel Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

KOSGEB, Trakya Kalkınma Ajansı ve Lüleburgaz Belediyesi işbirliği ile kentimizde Girişimcileri desteklemek ve geliştirmek adına ...

Veteranlar 1-2 Ekim’de LYFA’da

Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisinde (LYFA) resmi maçlar oynanmaya devam ediyor. LYFA’daki ilk maç, 1 Ekim ...

Turnuvada Bol Gollü Gece

Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi’nde (LYFA) gerçekleştirilecek Lüleburgaz Köyleri Dostluk Turnuvası Kurtuluş Kupası başladı. 12 köy ...