Anasayfa / Haberler / Tesislerde Eğitimlere Yoğun İlgi
balkan-tenis-turnuvasi

Tesislerde Eğitimlere Yoğun İlgi

Lüleburgaz Belediyesi’ne bağlı tesislere gösterilen ilgi her geçen gün daha da artıyor.

2007-2008 Eğitim-Öğretim yılı başından itibaren,  Lüleburgaz Belediyesi Ekin Atölyesi’nde cam-seramik-halk oyunları-modern dans-plates-jimnastik-aerobik-bilek güreşi-enstrüman-müzik-koro kurslarında 15 eğitmen ve 550 öğrenci faaliyet göstermeye devam ediyor.

Belediye Hizmet Binasındaki, tiyatro-drama-müzik-koro-resim-satranç-mental aritmetik-masa tenisi-bale-refakatçi kursu-izcilik eğitimlerinde 10 eğitmen 800 öğrenci, Prof. Dr. Necdet Tekin Gençlik Merkezinde de, drama-tiyatro kurslarında 2 eğitmen 230 öğrenci eğitimlere devam ediyor.

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde(LYKA) step-aerobik-jimnastik-tenis kurslarından 12 eğitmen 800 öğrenci, Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisinde(LYFA), basketbol, voleybol ve futbol kurslarından 15 eğitmen kontrolünde 1300 öğrenci faydalanıyor.

Tesislerde eğitime katılmak ve detaylı bilgi almak için, Lüleburgaz Belediyesi Tesisler Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eğitim Salonları tahsis edildi

Lüleburgaz Belediyesine ait Ekin Atölyesi, Belediye Hizmet Binası Eğitim ve Çalışma Salonları, Lüleburgaz Yıldızları Kadın ...

Geleceğin tenisçileri yetişiyor

Türkiye Tenis Federasyonu(TTF) faaliyet programı kapsamında 12 Yaş 2*4 Hafta Sonu Tenis Turnuvası, 21 ve ...

kahvalti-sofrasi

Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı

Belediyemiz ve mahalle muhtarlıklarımız ile birlikte düzenlediğimiz Kahvaltı Sofrası etkinliklerimiz devam ediyor. Lüleburgaz Yıldızları Kadın ...