Anasayfa / Haberler / “Türkiye ve Dünyada E-Spor” seminerine Davetlisiniz!

“Türkiye ve Dünyada E-Spor” seminerine Davetlisiniz!

E-sporla ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulacağınız bu semineri kaçırmayın. Lüleburgaz Belediyesinin 2018 İnovasyon ve Tasarım Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlediği seminer Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde 11 Mart 2018 Pazar günü saat 14:00-15:30 arasında gerçekleştirilecektir. Moderatörlüğünü Webrazzi Girişim Ofislerini hazırlayan ve sunan, aynı zamanda” E-ticaret Çağı” Yayın Yönetmeni Ümit Öncelin yapacağı seminerde Sporx E-spor Direktörü Kemal Sığırcı ile Türkiye’nin önde gelen e-sporcuları Beşiktaş JK oyuncu ve analisti Yusuf Kaan Hacıbaltalı ve Hearthstone Türkiye milli takım kaptanı Berk Elçi sizler ile olacak.

E-sporcular Lüleburgaz’da!

KAYIT OL!

Eskiden sadece hobi olarak oynanan bilgisayar oyunları artık ciddi bir iş haline geldi. Dünya çapında on onbinlerce profesyonel oyuncu, yüz milyonlarca seyirci ve milyar dolarlık bir ekonomiye dönüştü. League of Legends, Dota 2, Counter Strike: Global Offensive, Overwatch ve Hearthstone gibi oyunların yer aldığı e-spor dünyası Türkiye’de Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray gibi büyük spor kulüplerinin de takımlarının yer aldığı lig ve turnuvaları ile dünyanın en rekabetçi spor organizasyonlarından biri haline geldi.

2020 yılında olimpiyatlara dahil olması için çalışmaların sürdüğü e-spor konusu en yetkili isimlerle birlikte 11 Mart 2018 Pazar günü Lüleburgaz’da konuşulacak. Sporx E-spor Direktörü Kemal Sığırcı’nın bu yeni nesil spor branşının temelleri ve bugünkü durumunu aktaracağı Türkiye’de ve Dünyada E-spor sunumu ile başlayacak olan etkinlik, ardından E-ticaret Çağı yayın yönetmeni Ümit Öncel’in moderatörlüğünde Kemal Sığırcı’nun yanı sıra Beşiktaş JK oyuncu ve analisti Yusuf Kaan Hacıbaltalı ve Hearthstone Türkiye milli takım kaptanı Berk Elçi’nin katılacağı panel ile devam edecek. Panelde e-spor dünyası, e-spor kültürü, profesyonel e-spor oyuncusu olmak için gerekenler ve e-sporun geleceği gibi merak edilenler yanıtlanacak.

 

Etkinlik akışı:

Sunum (30 dk)
Kemal “Mistakes” Sığırcı
Sporx E-spor Direktörü

Panel:
Panel (45 – 60 dk)
Moderatör: Ümit “NoName” Öncel
Panelistler: Kemal “Mistakes” Sığırcı, Yusuf Kaan “Rider” Hacıbaltalı, Berk “Berserkci” Elçi

Yer: Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi-Büyük Salon

Tarih:11 Mart 2018

Saat: 14:00-15:30

LÜLEBURGAZ YILDIZLARI KADIN AKADEMİSİ(LYKA)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ağaç yaş iken eğilir

Kuru bir ağacın eğilmesi zordur, en ufak bir dirençte kırılır. İnsan da bir ağaç gibidir… ...

Güzel günler göreceğiz…

Türk ve dünya şiirinin en önemli isimlerinden Nazım Hikmet Ran’ın doğumunun 117’nci yıldönümünde büyük ustanın ...

Startup Koloni kodlamaya başladı!

Lüleburgaz Belediyesi ve Startup Koloni tarafından Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde(LYKA) düzenlenen etkinlikte, liseli girişimcilere kodlama ...