Anasayfa / Haberler / “Türkiye ve Dünyada E-Spor” seminerine Davetlisiniz!

“Türkiye ve Dünyada E-Spor” seminerine Davetlisiniz!

E-sporla ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulacağınız bu semineri kaçırmayın. Lüleburgaz Belediyesinin 2018 İnovasyon ve Tasarım Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlediği seminer Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde 11 Mart 2018 Pazar günü saat 14:00-15:30 arasında gerçekleştirilecektir. Moderatörlüğünü Webrazzi Girişim Ofislerini hazırlayan ve sunan, aynı zamanda” E-ticaret Çağı” Yayın Yönetmeni Ümit Öncelin yapacağı seminerde Sporx E-spor Direktörü Kemal Sığırcı ile Türkiye’nin önde gelen e-sporcuları Beşiktaş JK oyuncu ve analisti Yusuf Kaan Hacıbaltalı ve Hearthstone Türkiye milli takım kaptanı Berk Elçi sizler ile olacak.

E-sporcular Lüleburgaz’da!

KAYIT OL!

Eskiden sadece hobi olarak oynanan bilgisayar oyunları artık ciddi bir iş haline geldi. Dünya çapında on onbinlerce profesyonel oyuncu, yüz milyonlarca seyirci ve milyar dolarlık bir ekonomiye dönüştü. League of Legends, Dota 2, Counter Strike: Global Offensive, Overwatch ve Hearthstone gibi oyunların yer aldığı e-spor dünyası Türkiye’de Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray gibi büyük spor kulüplerinin de takımlarının yer aldığı lig ve turnuvaları ile dünyanın en rekabetçi spor organizasyonlarından biri haline geldi.

2020 yılında olimpiyatlara dahil olması için çalışmaların sürdüğü e-spor konusu en yetkili isimlerle birlikte 11 Mart 2018 Pazar günü Lüleburgaz’da konuşulacak. Sporx E-spor Direktörü Kemal Sığırcı’nın bu yeni nesil spor branşının temelleri ve bugünkü durumunu aktaracağı Türkiye’de ve Dünyada E-spor sunumu ile başlayacak olan etkinlik, ardından E-ticaret Çağı yayın yönetmeni Ümit Öncel’in moderatörlüğünde Kemal Sığırcı’nun yanı sıra Beşiktaş JK oyuncu ve analisti Yusuf Kaan Hacıbaltalı ve Hearthstone Türkiye milli takım kaptanı Berk Elçi’nin katılacağı panel ile devam edecek. Panelde e-spor dünyası, e-spor kültürü, profesyonel e-spor oyuncusu olmak için gerekenler ve e-sporun geleceği gibi merak edilenler yanıtlanacak.

 

Etkinlik akışı:

Sunum (30 dk)
Kemal “Mistakes” Sığırcı
Sporx E-spor Direktörü

Panel:
Panel (45 – 60 dk)
Moderatör: Ümit “NoName” Öncel
Panelistler: Kemal “Mistakes” Sığırcı, Yusuf Kaan “Rider” Hacıbaltalı, Berk “Berserkci” Elçi

Yer: Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi-Büyük Salon

Tarih:11 Mart 2018

Saat: 14:00-15:30

LÜLEBURGAZ YILDIZLARI KADIN AKADEMİSİ(LYKA)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çember’de girişimcilik ekosistemi konuşuldu

 Girişim Çemberi’nin bu haftaki konukları Startup Market  kurucu ortağı ve CEO’su Serkan Bağçe  ve Ürün ...

Kadınların emeği ilmek ilmek birleşti

Türkiye’nin dört bir yanından binlerce kadın, emeklerini, umutlarını, sevgi dolu kalplerini ihtiyaç sahibi çocuklarımız için ...

Lüleburgaz için bisikleti seçin

Belediyemiz tarafından 2001’den beri 16-22 Eylül Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında düzenlediğimiz ‘Otomobilsiz Kent Günü’ etkinliğimiz ...