Anasayfa / Haberler / ÜRETİM 101 ETKİNLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ÜRETİM 101 ETKİNLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2018 İnovasyon ve Tasarım Yılı kapsamında Lüleburgaz Belediyesi ve Startup Trakya’nın ortaklaşa hazırladığı, daha iyi ürünler / hizmetler üretmek için bilgisi olup bizzat bildiklerini uygulayarak sonuçlarını deneyimlemiş kişilerin öğrendiklerini, kullandığı yöntemleri Lüleburgaz’a anlattığı eğitici etkinliktir.

KAYIT OL!

16 Ağustos Perşembe günü saat 21:00-22:30 arasında Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde gerçekleştirilecek etkinliğimizde açık havada dev ekranda Türkiye’nin önde gelen firmalarından Edelkrone’nin #başkabirşey video serisini izleyeceğiz ve üretenlerin deneyimlerinden faydalanacağız. Sizde  Üretim 101 etkinliğine katılarak üretim, ihracat, takım çalışması, iş yönetimi ve benzeri bir çok konuda ilham alabilirsiniz.

Etkinlik Lüleburgaz Belediyesi ve Startup Trakya tarafından yapılacak olup, Edelkrone’dan bağımsız bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

LÜLEBURGAZ YILDIZLARI KADIN AKADEMİSİ(LYKA)

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatları Verildi

Belediyemize iş yeri açma ve çalıştırma için başvuruda bulunan, iş yeri sahiplerine ‘İş Yeri Açma ...

Haydi Çocuklar Parklara

Haydi Çocuklar Parklara!… Park Etkinliklerimiz Salı ve Perşembe Günleri Devam Ediyor!… Parklardaki etkinlik tarihlerini aşağıdaki ...

Önemli Duyuru

Belediyemize ait Ekin Atölyesi’nde (cam-seramik atölyesi, dans salonları, müzik odası,) Belediye Hizmet Binası Çalışma Salonları’nda ...