Anasayfa / Haberler / Yazılım Kampı’nda İlk Adım Atıldı

Yazılım Kampı’nda İlk Adım Atıldı

Lüleburgaz Belediyesi Bilişim Akademisi’nde 18-22 Temmuz 2016 tarihlerinde üniversite öğrencilerinin kod yazma becerilerini geliştirmek için yazılım kampı düzenlendi.

Kırklareli Üniversitesi ve Trakya Üniversitesi Mühendislik Fakültelerinin değerli eğitmenleri tarafından gerçekleştirilen 1 haftalık kampta Mobil Uygulama ve Oyun Geliştirme konu başlıklarında eğitimler verildi. Eğitimi tamamlayan katılımcılara sertifikaları verildi.

Bu ilk adım

Belediye Başkanı Emin Halebak sertifika töreninde bir konuşma yaptı. Başkan Emin Halebak konuşmasında: “Bu eğitime Lüleburgaz ve Lüleburgaz dışından gelenler oldu. Eğitimin faydalı olduğunu düşünüyorum. Bu eğitimle bir adım atıldı. Biz farkındalık yaratmalıyız. Daha iyi yaşamayı yaratıcı olduğumuz sürece sağlayabiliriz. Bu eğitimin bir ilk adım olduğunu düşünüyorum, çok önemsiyorum ve devamının geleceğine inanıyorum.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Minik Parmaklar Lüleburgaz’da Geleceği Programlıyor

Türkiye’nin teknoloji üreten ve ihraç eden bir topluma dönüşmesine katkı sunmak üzere hayata geçirilen ‘Minik ...

Lüleburgaz Belediyesi Bilişim Garaj Akademisi Eğitimleri Başlıyor

3D Tasarım dersleri ile başladığımız Bilişim Garaj Akademisi eğitimlerine programlama dersleri ile devam ediyoruz. Eğitim ...

ÜCRETSİZ BİLGİSAYAR VE TASARIM EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

2016 Kadın Yılı etkinlikleri kapsamında Lüleburgaz Belediyesi ve Lüleburgaz Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından Kadınlara Özel ...