Anasayfa / Haberler / Yılın Son Buluşmasına Davetlisiniz

Yılın Son Buluşmasına Davetlisiniz

Lüleburgaz Belediyesi Başkanı Emin Halebak’ın yönetiminde ilan edilen 2016 Kadın Yılı Etkinlikleri kapsamında hem kadınların hem erkeklerin iş dünyasına katılımını artırmak için 17 Aralık’ta yılın son Liderler Buluşması gerçekleşecek.

21 Aralık 2015’te Nil Karaibrahimgil ile 2016 Kadın Yılı lansmanını gerçekleştiren Lüleburgaz Belediyesi, ilk Liderler Buluşması’nı 30 Nisan’da düzenlenmiş ve bu buluşma Lüleburgaz halkının yoğun ilgisiyle karşılanmıştı. 2016 yılı boyunca kadınlara yönelik çok sayıda efektif aktivite ve etkinlik gerçekleştirildi. 17 Aralık 2016 tarihinde yılın son buluşmasında yine iş dünyasından önemli isimler bir araya gelecek.

KAYIT OL

İLHAM OLACAKLAR

İş hayatına atılmak isteyen girişimcileri motive etmek için gerçekleşen buluşmada; MIT Technology Review tarafından düzenlenen “35 Yaş Altı Yenilikçiler” yarışmasında Yılın Sosyal Yenilikçisi ödülünü kazanan Duygu Kayaman, Bloomberg HT ekran yüzü ve “Bana Bana Hep Bana” kitabının yazarı Aslı Şafak, Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı ve İstanbul Startup Angels mentorlarından Berrak Kutsoy ve General Electric Türkiye İnovasyon Lideri Ussal Şahbaz Lüleburgaz’da hikayeleriyle ilham olacak isimler arasında.

GENÇ GİRİŞİMCİLER BU FIRSATI KAÇIRMAYIN!

Liderler Buluşması kapsamında Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı’nın danışmanı Berrak Kutsoy, Ali Sabancı ile çalışmalarından tecrübe edindiği girişimcilik ve yatırımcılık ekosistemini ele alırken genç girişimcilerin dikkat etmesi gereken tüyolar paylaşacak. İş yaşamında girişimci ruhun önemine dikkat çeken Kutsoy, girişimcilik merkezleri ve etkinlikleri kapsamında genç girişimciler ve öğrenciler için yarattıkları fırsatları aktaracak.

Microsoft’ta çalışan ve Young Guru Academy çatısı altında projelerini yöneten Duygu Kayaman, görme engelli bir birey olarak çalışma hayatında engellere takılmak yerine engelleri ortadan kaldırmanın yollarını ve hayallerinin peşinden gitmenin önemini anlatacak.

Bloomberg HT ekran yüzü ekonomist Aslı Şafak ise günlük hayatımızın ekonomisine değinecek. Tüketim alışkanlıklarımızı tekrar sorgulamamıza hatta kökünden değiştirmemize neden olacak bir konuşma yapacak olan Aslı Şafak, sıradan bir vatandaş ya da iş dünyasında üst düzey bir yönetici olalım aldığımız her küçük ekonomik kararın insanlığımız adına ne kadar büyük sonuçları olabileceğini hatırlatacak. Ayrıca Aslı Şafak kitabını katılımcılar için imzalayacak.

GE Türkiye İnovasyon Lideri Ussal Şahbaz, inovasyonun ve teknolojinin girişimcilikteki yerini anlatacak. Teknoloji dünyasının yeni trendi olan nesnelerin interneti hakkında da bilgiler verecek olan Şahbaz, bu alandaki fırsatları kendi deneyimleriyle paylaşacak.

Aşkiye – Neşet Çal Sahnesi’nde gerçekleşecek buluşmanın detayları için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.liderlerbulusmasi.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WEB SİTESİ YAPMAK İÇİN İLK ADIM ATILDI

Lüleburgaz Belediyesi 2016 Kadın Yılı Etkinlikleri kapsamında, Kırklareli Üniversitesi ve Belediyemiz tarafından kadınlara yönelik ücretsiz ...

Kadın Yılı Kapanışında Coşkulu Kutlama

Lüleburgaz’da Belediye Meclisi tarafından 2016 yılı Kadın Yılı olarak ilan edildi. Lüleburgaz Belediyesinin ulusal ve ...

LİDERLER YİNE LÜLEBURGAZ’DA BULUŞTU

Lüleburgaz Belediyesi Başkanı Emin Halebak’ın yönetiminde ilan edilen 2016 Kadın Yılı Etkinlikleri kapsamında hem kadınların ...